Маршрутизатор Ruijie Networks RG-EW1200G PRO

Виробник : Ruijie
Наявність : Немає в наявності
SKU : RG-EW1200G PRO
$2,413.95

Ruijie Networks - це інноваційна компанія, яка розробляє та виробляє мережеве обладнання понад 20 років. З моменту свого заснування в 2000 році компанія Ruijie нагромадила солідний досвід застосування інноваційних продуктів та рішень, що адаптуються під будь-які варіанти використання, і тим самим робить свій активний внесок у диджиталізацію всіх галузей економіки.

Ruijie Reyee RG-EW1200G PRO - це гігабітний дводіапазонний бездротовий маршрутизатор, призначений для всіх типів приміщень та для застосування в домашніх офісах чи невеликому бізнесі. Він підтримує стандарт бездротового зв’язку Wi-Fi 802.11ac Wave2 із сумарною швидкістю до 1267 Мбіт/с, що дозволить стабільно переглядати 4K контент і без затримок грати в онлайн-ігри більшій кількості пристроїв одночасно. Все це завдяки вбудованим потужним підсилювачам та безлічі зовнішніх антен з коефіцієнтом посилення в 6дБі, а також технологіям Beamforming та MU-MIMO. EW1200G PRO вирішить усі проблеми з дротовою або бездротовою мережею та забезпечить чудову швидкість Wi-Fi у всіх типах приміщень.

Налаштування: майстер налаштування допоможе вам отримати інтернет за лічені хвилини. А для тих, кому потрібно більше, обладнання Reyee підтримує управління за допомогою мобільного додатка. Ви зможете віддалено налаштовувати, перезавантажувати та діагностувати всі свої пристрої, а інтелектуальна система підкаже, якщо у вас у мережі станеться якась проблема. Завдяки автоматичному оновленню програмного забезпечення, ваш роутер завжди матиме актуальний функціонал та захист від різних вразливостей.

Збільшення зони покриття: якщо вам потрібно розширити зону покриття мережі, можна докупити ще один або кілька інших маршрутизаторів із серії RG-EW1200 і створити мережу для будь-яких приміщень площею до 500м2. При цьому вам нічого не треба буде налаштовувати. Дротове, бездротове або змішане - маршрутизатори Ruijie Reyee підтримують будь-який тип підключення або розширення мережі.
Для розширення мережі вам треба підключити по дроту інший маршрутизатор Ruijie Reyee або без проводів натисканням кнопки Pairing на головному роутері і на роутері, який буде повторювачем сигналу. І вже за кілька хвилин ви отримаєте безшовну мережу завдяки технології Reyee Mesh. Переключення ваших телефонів і планшетів буде автоматично, адже маршрутизатори Ruijie Reyee підтримують усі стандарти роумінгу.

Монтаж та дизайн: цікавий, привабливий дизайн маршрутизатора розроблений з урахуванням того, що роутер можна розташувати на столі, полиці, шафці або закріпити на стіні.

Батьківський контроль: якщо вам треба обмежити доступ певному члену сім’ї, то ви можете скористатися функцією батьківського контролю і зробити це можна прямо з мобільного телефону з будь-якої точки планети.

Гостьова мережа: організувати доступ гостей до мережі можна за лічені секунди і ця мережа буде ізольована від вашої основної, тим самим захищаючи конфіденційність ваших даних.

Управління:
Власний web-інтерфейс
Безкоштовна хмара Ruijie Cloud з будь-якого браузера
Мобільний додаток Ruijie доступний у Google Play, App Store та AppGallery

IPTV/VLAN: роутер підтримує функцію VLAN для потоку IPTV.

Характеристики товару
Назва атрибутуЗначення атрибуту
Кількість портів LAN3
Кількість портів WAN1
Кількість портів WAN/LANнемає
Кількість USB портівнемає
Швидкість WiFi802.11 a/b/g/n/ac 1300 Мбіт/с
АнтенаЗовнішня
Кількість антен6
Діапазон частот2,4 ГГц, 5 ГГц
Коефіцієнт посилення антени6 дБі
Живленнязовнішній адаптер живлення
Порти 10/100 Мбіт/снемає
Порти 10/100/1000 Мбіт/с4
SFP слоти 1Гбітнемає
Монтаж в 19-дюймовую стійкунемає
Комбо порти 1Гбіт/SFPнемає